lietotājs 
parole 
meklēšana 

 

Esiet sveicināti mūsu mājas lapā!

 

Firma "AKARA Fishing" piedāvā dažāda ranga un cenu kategoriju makšķerēšanas piederumus gan iesācējiem un amatieriem, gan profesionāļiem. Mūsu preču klāstā atradīsiet:

 

AKARA – tūkstoš sīkumi makšķerēšanai, bez kuriem nevar iztikt neviens makšķernieks, kā arī mānekļi un aksesuāri (griezuļi, sakabes, karabīnes, āķi, pludiņi, kembriki, un daudz kas cits).

 

SURFMASTER – daudzveidīga kvalitatīvu un uzticamu, bet ne dārgu makšķerkātu un bezinerces spoļu izvēle.

 

RAIDEN – Jaunāko materiālu un ražošanas tehnoloģiju izmantošana ir ļāvusi Raiden mānekļiem iegūt neskaitāmu makšķernieku atzinību. Labās atsauksmes un lieliskie mānekļu izmēģinājumu rezultāti ir veicinājuši modeļu klāsta izaugsmi. Pašlaik kolekciju veido 120 dažādi modeļi: džerki, poperi, ratlini, krauleri, kuri izgatavoti gan no plastmasas, gan balsas koka. 

 

MARUTO – par Japānas makšķerāķu kvalitāti nav īpaši jāstāsta, to zina gan amatieri gan profesionāļi. Viena no vadošajām kompānijām - Dohitоmi Co., Ltd. piedāvā zīmolu MARUTO.

 

COMFORTIKA – tūrisma un aktīvās atpūtas preces. Drošas un ērtas teltis, mugursomas, saulesbrilles, lukturīši – Jūsu atpūtas ērtībām. 

 

TAGRIDER apģērbi makšķerniekiem, medniekiem, tūristiem un visiem, kam patīk aktīvs dzīvesveids. 

 

 
Lejuplādēt:

 
 
 
 
 
 
 
тел: +371 67 140 585
info@akara.lv